Amaç

Devlet yada özel sektöre;
ticari, sanayi, toplumsal projeler sunmak, yeni markalar yapmak ve toplum içindeki düşünce, beceri ve zekaları doğru arge çalışması ile yine bu ülke için aktif etmektir.

Detaylı Bilgi

TASA`nın Projeleri

TASA Türkiye'de A'dan Z'ye her proje ile ilgilenmektedir.

Arge aşamasında olan, üretime ve/veya Türk toplumu için hizmete sokulan tüm TASA'lananların projelerini görebilirsiniz.

Projelere Bak

Sosyal ve Güncel Konular

Tümünü Göster

TASA Hakkında

Tasa, 2005 yılında Türkiye'de ülkemiz içindeki proje ve fikir geliştirmeye çalışanları bir araya getirmeyi amaçlayan bir platform olarak düşünülmüştür.

 

Ülkemiz içinde son derece duyarlı ve çözümcül fikirlere sahip bir çok insan bulunmaktadır. Bu insanların fikir, düşünce ve projeleri özel sektör ve devlete ulaştırılmasında kolay ulaşılır bir kurum bir platform olmalı, siteyi ziyaret edecek kişilerin desteklerinide toplayarak bu fikri büyütüp ciddi bir yol hedefimiz vardır.

 

Tasa patentli bir proje, tasarım ve arge kuruluşudur. Amaç, bu duyarlı sorumlu ve çözümcül insanlarla fikirlerini ve projelerini ilgilendiren kişi ya da kurumlar arasında köprü olabilmek, proje ve fikirleri doğru noktalara ulaştırabilmektir.

 

Bizde varız, bizimde bir fikrimiz var diyorsanız lütfen sizde gelin, getirmeyi düşünen birileri olduğunuzu biliyoruz.

 

Ülkemizin yarınlarına sorunlarına fikir ve projelerinizi sunun. Varlığınızı gösterin asıl yetenek, hoplamak zıplamak değil asıl yetenek sosyal, sorumlu, çözümcül fikirleri ve projeleri ülke ve milletin menfaatine kendi menfaatine düşünen ve sunan kişilerdir.

 

Yarınlar fikir ve düşüncenin, düşünen ve güçlü projelerin büyük değerler, büyük kazançlar ettiği bir dünya olacaktır.